ПРИЄДНУЄМОСЬ ДО ВСЕСВІТНЬОЇ АКЦІЇ ПРИБИРАННЯ «WORD CLEANUP DAY»!

Дата: 12.09.2023 15:24

Проведення всесвітнього дня прибирання «Word Cleanup Day», започаткованого Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s Do It World», який об’єднує понад 20 мільйонів людей у 180 країнах, вже стало доброю традицією.

Цьогоріч акція триває з 16 серпня по 16 вересня 2023 року і Україна незмінно є її частиною.

Загальна ідея акції полягає в тому, щоб об’єднати громадян та зробити Україну чистою разом! Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов'язаних з відходами, відповідальним споживанням ресурсів, сортуванням в нашій країні, а також закликати людей до дій.

Цього року Всесвітній день прибирання заплановано враховуючи карантинні обмеження та заборони, які діють на період війни.

Запрошуємо кожного жителя громади долучитись до заходу (навести лад на власних земельних ділянках та прилеглих до них територіях) та об’єднатись заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття!

Також в 15.09.2023 о 10:00 закликаємо долучитись до акції по прибиранні замку "Князів Корецьких", схилу біля замку та берегів річки Корчик (на греблі).

Не будьмо байдужими!