ВІДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ ІЗ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ

Дата: 14.09.2023 12:46

12 вересня 2023 року команда Корецької міської ради взяла участь у змаганнях зі стрільби кульової з відстані 50 метрів серед працівників державних та комунальних закладів, установ, організацій, державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, які відбулись у м. Рівне.

Загалом участь брало 38 команд. Склад команди Корецької міської ради – 5 осіб. Вдало виступили жінки – зі 100 очок по 68 набрали начальник загального відділу та організаційно-кадрової роботи міської ради Алла Мамчуровська та діловод Користівського старостинського округу Лариса Турович.

Вдячні організаторам за неперевершений дух спортивних змагань, азарт та настрій, які вони отримали у ході турніру та команді працівників міської ради за результативний виступ.