Всесвітній день без автомобіля

Дата: 21.09.2023 16:10

Фото без описуЗавтра, 22 вересня відзначається Всесвітній день без автомобіля

Він проводиться з метою популяризації ідеї пішого та велосипедного способів пересування та використання громадського транспорту.

Щороку 22 вересня, у Міжнародний день без автомобілів (World Carfree Day), у багатьох країнах світу люди з метою збереження довкілля та власного здоров’я використовують громадський транспорт, електротранспорт, велосипеди чи взагалі на день стають пішоходами.

За приблизними оцінками, нині в акції "День без автомобіля" щороку беруть участь понад 100 мільйонів людей у 50 країнах світу.

Закликаємо всіх жителів громади приєднатися до флешмобу "Велосипедом на роботу" та взяти участь у Міжнародному дні без автомобілів. Ви принесете не тільки користь для навколишнього середовища, але також зарядитесь позитивом на весь день.