ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Дата: 27.09.2023 15:34

Фото без опису29 вересня 2023 року у п'ятницю на wентральній площі Корця о 10.00 год буде розгорнута акція під назвою “Містечко здоров'я” присвячена Всесвітньому Дню серця.

Всіх охочих запрошуємо перевірити стан здоров’я з метою визначення схильності до серцево-судинних захворювань, отримати консультацію сімейного лікаря та кардіолога, отримати інформацію про хвороби серця та методи профілактики.

Консультування щодо здорового способу життя: збалансованого харчування, фізичної активності, шкідливих залежностей.

Виїзна бригада медиків в «Містечко здоров’я» безкоштовно проводитиме такі обстеження:

електрокардіографія; аналіз крові на рівень глюкози та холестерину; тест на ВІЛ/СНІД, тест на гепатит В, вимірювання артеріального тиску; індексу маси тіла (ІМТ).

Звертаємо вашу увагу, що для достовірності результатів визначення глюкози та холесерину у крові пацієнт має пройти обстеження до прийому їжі, тобто натщесерце!

Мета акції – підвищення обізнаності населення про хвороби серця, правильний спосіб життя для їх попередження і пропаганда профілактичних заходів для зменшення смертності від хвороб серця!

В даний час серцево-судинні захворювання є головною причиною смерті у світі: щороку вони забирають більше 17 мільйонів людських життів.

Чинниками ризику в цій групі захворювань є:

підвищені кров'яний тиск, рівень холестерину і глюкози в крові, гіподинамія, паління та надмірне вживання алкоголю, неправильний раціон харчування, надлишкова вага й ожиріння та ін. Щонайменше 80% випадків передчасної смерті від серцево-судинних захворювань можна було б попередити, якби проводилась відповідна інформаційно-профілактична робота серед населення.

В бурхливому ритмі повсякденності ми забуваємо про своє здоров'я або ж взагалі не хочемо чути сигнали нашого тіла. Вчасне виявлення та запобігання хвороби — запорука міцного здоров'я!

Організатори акції:

Корецьке відділення ДУ “Рівненський ОЦКПХ МОЗ”; КНП "Корецький центр ПМСД" за сприяння Корецької міської ради.