Засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати

Дата: 27.09.2023 16:59

27 вересня 2023 року під головуванням Ю. Добровольського, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів проведено засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати при виконавчому комітеті Корецької міської ради, створеної рішенням виконкому ради від 20.10.2021 № 326.

На засіданні комісії розглянуто подання Головного управління Державної податкової служби у Рівненській області щодо семи суб’єктів господарювання- фізичних осіб -підприємців, які провадять підприємницьку діяльність на території Корецької міської територіальної громади та за даними податкового звіту форми 4ДФ упродовж ІІ кварталу 2023 року проводили нарахування заробітної плати менше встановленого законодавством розміру.

Комісія заслухала пояснення 2 суб’єктів господарської діяльності із 7 запрошених на засідання щодо об’єктивних причин цих дій і в межах своїх повноважень та задля забезпечення виконання бюджетних призначень по доходах місцевого бюджету запропонувала шляхи врегулювання зазначених вище проблем та рекомендувала до 05.10.2023 року кожному суб’єкту строків вжити заходів для приведення у відповідність до вимог законодавства нарахування та виплату заробітної плати працівникам цих суб’єктів господарювання, повідомивши про результати комісію у термін до 15.10.2023 року.