На щиті…

Дата: 28.09.2023 16:30

Знову чорний день для України. 27 вересня 2023 року в бою з російськими окупантами в Луганській області, внаслідок отриманих поранень, 27.09.2023 загинув наш воїн, Багінський Олександр Володимирович, 01.08.1985 р.н.

Олександр народився на Миколаївщині та жив і творив тут, у Корці. Був справжнім Героєм, а ще: хоробрим, мужнім і веселим. Він віддав життя, захищаючи свою країну від нелюдської навали.

Його смерть – це не просто особиста трагедія, а втрата для всієї України. Вона – це ще один доказ того, що ми не маємо вибору, нам нема куди відступати, бо нас убивають на нашій землі.

Не пробачимо ворогу його злочинів. Ми боремося за нашу свободу і незалежність до останнього подиху.

Висловлюємо найщиріші співчуття родині та друзям загиблого Воїна... Кожному та кожній хто знав і любив нашого Захисника. Вічна і світла пам'ять Герою, який ціною власного життя захищав нас та нашу рідну українську землю!

Вічна пам’ять Герою!

Смерть ворогам!