У КОРЦІ ПОПРОЩАЛИСЯ З ВОЇНОМ ОЛЕКСАНДРОМ БАГІНСЬКИМ

Дата: 30.09.2023 19:01

У суботу, 30 вересня, у Корці провели в останню путь Героя Олександра Володимировича БАГІНСЬКОГО. Воїн віддав своє життя 27 вересня на Луганщині, захищаючи Україну від російських окупантів.

Олександр Володимирович проживав у Корці, родом із Миколаївщини.

Чин похорону відбувся у Свято-Сергіївському храмі м.Корця. Заупокійне Богослужіння у співслужінні духовенства звершив благочинний І-го Корецького благочиння протоієрей Андрій ДЯЧЕК.

«Сьогодні ми проводимо в останню дорогу та підносимо наші молитви нашого земляка, захисника та Героя воїна Олександра. Йому назавжди залишиться 38… Важко стояти біля цієї домовини, адже розуміємо, що Олександру потрібно було ще жити і жити, радіти сім’ї, виховувати дітей, будувати плани на майбутнє. Та велика біда прийшла до всіх нас. Ворог напав на нашу землю, почав руйнувати наші міста і села. І він як справжній чоловік взяв до рук зброю і пішов захищати кожного з нас. І захищав до останнього подиху, віддавши своє життя», – зазначив у словах проповіді отець Андрій та висловив співчуття рідним загиблого військового.

Поховали воїна на кладовищі біля Сергіївської церкви з військовими почестями.

Співчуваємо з приводу тяжкої та непоправної втрати родині, друзям, побратимам загиблого бійця. Хай Господь допоможе пережити гіркий біль непоправної втрати. Подвиг Захисника назавжди залишиться у нашій пам'яті та в наших серцях.

Вічна пам’ять Герою! Царство Небесне воїну Олександру.