Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 17.10.2018 17:04

17 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Корецької міської ради. Члени виконкому розглянули питання щодо повноважень виконавчого комітету у сфері регулювання земельних відносин.

Спеціаліст І категорії – землевпорядник міської ради Інна Харченко відзвітувала, що станом на 01.10.2018 в Корецькій міській раді налічується 44 діючі договори оренди землі; з початку року підписано 143 договори за користування земельними ділянками для ведення городництва.

Також одним з питань, що було винесено на розгляд виконкому було питання щодо стану надання послуг населенню комунальним підприємством «Добробут» за 9 місяців 2018 року.

Слід відмітити, що підприємством за 9 місяців 2018 року отримано 1559172 грн. доходів, з яких сплачено до бюджету 636796 грн. (що становить 40,84% від отриманих доходів).

Поряд з основними питаннями розглядались і заяви від жителів міста, які стосувались надання матеріальної допомоги, погодження розпорядку роботи об’єктів торгівлі та інші.