Честь і хвала усім новітнім Героям та мужнім воїнам ЗСУ!

Дата: 21.11.2023 17:37

Сьогодні, відзначаючи День Гідності та Свободи, ми вшановуємо патріотизм та мужність наших краян, які свого часу стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та національних інтересів нашої держави; ми згадуємо події, які змінили кожного з нас, об’єднали в єдиному прагненні — жити у вільній незалежній країні.

Цього дня на Стелі пам’яті було відкрито пам’ятні дошки Захисникам Владиславу Чернишу та Олександру Багінському. Пам’ятну літію за загиблими було звершено за участі митрополита Переяславського і Вишневського ПЦУ Олександра (Драбинко).

В пам’ятних місцях жителями громади було покладено квіти та вшановано пам’ять загиблих.

Одночасно, рідним полеглих Героїв Валерія Остапчука, Василя Окушка та Євгена Горетого було вручено нагороди – ордени «За мужність» ІІІ ступеня, рідним Олександра Поліщука – медаль «За поранення», на жаль, посмертно.

Сьогодні в м. Київ дружині Героя України Олександра Леунова вручено орден «Золота Зірка», яким Олександра нагородили посмертно.

Також, у Корецькому міському будинку культури відбувсь ярмарок на підтримку ЗСУ та благодійний концерт за участю творчих колективів Кореччини, під час яких зібрано кошти в сумі 8 200 грн.

Честь і хвала усім новітнім Героям та мужнім воїнам ЗСУ!

Герої не вмирають! Ми народжені бути вільними! Слава Україні! Перемога за нами!