Щиро вітаємо талановитих учнів нашої громади!

Дата: 29.11.2023 15:54

Фото без описуЩиро вітаємо талановитих учнів нашої громади, переможців:

районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

8 клас: - Петрову Ангеліну Михайлівну, ученицю ЗЗСО «Новокорецька гімназія» -ІІ місце, (вч. Качуряк Я.Ю.)

9 клас: - Артемчук Анастасію Сергіївну, ученицю ЗЗСО «Корецька гімназія» - ІІ місце, (вч. Павлюк Ю.В.);

Бондар Катерину Юріївну, ученицю ЗЗСО «Новокорецька гімназія» - ІІІ місце, (вч. Качуряк Я.Ю.)

10 клас: - Гичуна Артема Романовича, учня ЗЗСО «Корецький ліцей» - ІІІ місце, (вч. Ничипорчук О.В.)

11 клас: - Жовтко-Солодуху Єву-Валерію Янівну, ученицю ЗЗСО «Корецький ліцей» - ІІІ місце, (вч. Мархальчук Н.Р.)

Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови:

ll місце-Жовтко-Солодуху Єву-Валерію, ученицю ЗЗСО «Корецький ліцей» вч. Миколайчук І.Б.:

Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

ll місце - Артемчук Анастасію Сергіівну, ученицю 9 класу ЗЗСО «Корецька гімназія», вч. Деюн Л.М.;

ll місце - Яготіна Дмитра Сергійовича, учня 9 класу ЗЗСО «Корецька гімназія», вч. Деюн Л.М.;

lll місце - Скибу Марію Андріївну, ученицю 7 класу ЗЗСО «Корецький ліцей», вч. Коваль С.А.;

lll місце- Іващук Софію Анатоліївну, ученицю 10 класу ЗЗСО «Корецький ліцей», вч. Герус І.П.;

lll місце-Ломаку Ольгу Юріівну, ученицю 11 класу ЗЗСО «Корецький ліцей», вч. Коваль С.А.

Бажаємо невпинного росту та нових перемог!