Гра-моделювання "Прийняття місцевого бюджету"

Дата: 07.12.2023 10:42

З огляду на актуальність питання формування місцевого бюджету на 2024 рік та важливість залученості до цього процесу громадськості, з ініціативи представників Рівненського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Корецькій міській раді проведено гру-моделювання «Прийняття місцевого бюджету».

До заходу долучилися працівники міської ради, представники депутатського корпусу, молодіжної ради та громадські активісти.

Сенс гри в тому, щоб представники влади та представники громадськості обмінялись ролями під час процесу формування бюджету, спробували як це бути «по той бік барикад» та налагодили ефективну комунікацію.

Дякуємо команді Рівненського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Руслані Стасюк, Наталії Головач, Василю Куриласу та Оксані Скібіцькій, які відвідали нашу громаду та завдяки яким було проведено гру-моделювання.

Нагадаємо, що Корецька громада співпрацює з HOVERLA / проєкт USAID в Україні з 2022 року та в рамках співпраці отримала матеріальні цінності на суму понад 7 млн грн. і можливості для розвитку через участь у м’яких заходах.