Про виплату матеріальної допомоги за утримання корів

Дата: 19.12.2023 08:50

Фото без описуВ поточному році завершуються виплати матеріальної допомоги жителям громади, які утримують в господарстві 3 і більше корів.

Відповідно до Програми підтримки аграрного сектору Корецької міської територіальної громади на 2023 – 2025 роки виплата здійснювалася в розмірі 500 грн. на корову.

За підсумками року до міської ради звернулося 19 жителів громади, які отримали виплати в розмірі 35500 грн. за утримання 71 корови у власних господарствах.

У 2024 році для жителів Корецької громади заплановано збільшення виплати матеріальної допомоги до 1000 грн. за корову. Після внесення змін до програми та виділення коштів в бюджеті жителів громади буде додатково проінформовано про початок виплати матеріальної допомоги.

НАГАДУЄМО, що отримати дотацію за утримання корів жителі громади можуть один раз на рік. Тварини повинні бути паспортизованими та внесеними до Єдиного державного реєстру тварин.

За детальною інформацією звертайтесь у відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, економічної політики, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Корецької міської ради (1 поверх. каб. №6),

тел. 0971253396.