Молодь Корецької громади здійснюватиме нагляд за розподілом місцевого бюджету та ресурсами громади

Дата: 20.12.2023 16:44

Нагадаємо, що молодіжна команда нашої громади була відібрана для участі в Проєкті "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад", що виконується ГО "Агенція антикризової підтримки" в рамках Програми "Мріємо та діємо". Програма "Мріємо та діємо" впроваджується фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна) та виконується IREX у співпраці з Будуємо Україну разом (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSRUkraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та ZincNetwork. Сьогодні нашу громаду відвідав Голова експертної команди з питань місцевих фінансів та бюджету та з питань місцевого самоврядування ГО "Агенція антикризової підтримки" Сергій Яцківський, який спільно з міським головою Людмилою Дмитрук підписали меморандум про співпрацю в рамках проекту. У процесі реалізації проекту команда молодих людей Корецької громади отримає менторську підтримку свого проєкту, який допоможе встановити довіру між мешканцями громади та органами місцевого самоврядування у питаннях розподілу та використання місцевого бюджету. Одночасно, сьогодні відбулась перша робоча зустріч активної молоді громади з регіональним координатором програми «Мріємо та діємо» в Рівненській області Вікторією Постернак в рамках підтримки громад-партнерок в розробці та впровадженні місцевих програм розвитку молоді.

Творимо молодіжну політику в громаді разом!