Скоро канікули!

Дата: 21.12.2023 15:17

З 22 грудня у всіх закладах освіти громади розпочинаються зимові канікули.

Шановні батьки! У цей святковий різдвяно-новорічний час просимо нагадати дітям про правила поводження з вогнем у побуті, правила дорожнього руху, а також ще раз розповісти про особливості поведінки під час прогулянок біля водойм, річок, ставків з метою запобігання випадків дитячого травматизму. Не забуваймо про повітряні тривоги, адже в Україні йде війна! Безпека дітей – понад усе!

Впродовж канікул, усі заклади позашкільної освіти громади: Центр дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацька спортивна школа, мистецька школа, працюватимуть у звичному режимі.

Тож бажаємо мирних новорічних свят! Дякуємо Богу та Збройним силам України за чисте небо над головою! Нехай у Новому році обов’язково  здійсниться наша спільна велика мрія – щоб 2024 рік став роком Перемоги над ворогом! Все буде Україна!