З турботою про здоров’я

Дата: 27.12.2023 08:40

Фото без описуЗ  метою поліпшення оздоровчих, реабілітаційних послуг для жителів Кореччини, міська рада в 2023 році затвердила відповідну Програму оздоровлення мешканців Корецької міської територіальної громади  і виділила 1 млн. 200 тис. гривень. Завдяки цьому придбано 112 путівок  до Корецької  обласної лікарні відновного лікування.

Такою послугою вже скористались і нині проходять курс оздоровлення 108 жителів нашої громади. Серед них учасники бойових дій та мобілізовані особи (поранені ) – 16 осіб, члени  сім’ї загиблих (померлих) наших захисників – 12 осіб,  особи з інвалідністю – 13 осіб, жителі громади та люди похилого віку, які за висновками лікарів потребують такого оздоровлення – 64 особи, ВПО- 3 особи .

Вчасне відновне лікування на базі реабілітаційних відділень є запорукою швидшого відновлення після недугів, операцій та інших важких станів. У чисельних випадках курс реабілітації дозволяє уникнути настання первинної інвалідності.

Така ж Програма діятиме і в 2024 році, тільки пріоритетним буде лікування та реабілітація військових.