Розпочато обрізання та приведення в належний стан зелених насаджень.

Дата: 02.01.2024 16:51

Погодні умови дають нам можливість розпочати обрізання та приведення в належний стан зелених насаджень.

Шановні мешканці Корецької територіальної громади, керівники підприємств, організацій, установ!

Звертаємось до вас із проханням обрізати біля своїх садиб та дворів гілля дерев, які виступають за межі огорожі на проїжджу частину. Це призводить не тільки до засмічення доріг, а й перешкоджає пішоходам та руху транспорту, особливо коли йде мова про проїзд пожежної машини та швидкої допомоги.

Осінній та зимовий період року є оптимальними для виконання кронування, обрізки, спилювання, повного видалення дерев та їх санітарної очистки (видалення уражених, сухих, гнилих гілок та частин стовбура). В цей період року у дереві нема руху соку, а також відсутнє зелене листя, що полегшує виконання робіт та зменшує кількість відходів.

Працівниками з благоустрою Корецької міської ради вже розпочато обрізку гілля дерев та чагарників.

Зелені насадження, які ростуть у дворі – власність господарів подвір’я. Тож і доглядати за ними повинні власники, зокрема – обрізати гілки дерев, які нависають над тротуарами і над проїжджою частиною вулиці.

Тому просимо і вас не залишатись байдужими до благоустрою та вчасно провести обрізку гілля дерев та кущів, що виходять на території тротуарів та вулиць з ваших власних господарств, адже воно заважає транспорту та пішоходам.

Зверніть увагу - у разі недотримання Правил благоустрою, обрізку буде проведено без погодження з власником.

Дякуємо за розуміння!