Корецька громада переможець обласної спартакіади 2023 року

Дата: 03.01.2024 14:40

Корецька громада переможець обласної спартакіади 2023 року в заліку міських та селищних громад Рівненської області, що проводились під егідою Рівненської обласної організації ВФСТ «Колос».

Обласна спартакіада складалась з різних видів спорту серед жінок та чоловіків (шахи, шашки, волейбол, міні-футбол, настільний теніс, стрільба та інші), залік вівся для міських, селищних і окремо для сільських громад. В цілому, упродовж 2023 року в області проведено 14 залікових спортивних заходів.

Також, наша громада у 2023 році посіла ІІІ загальнокомандне місце у обласних змаганнях серед школярів. В цілому, упродовж 2023 року проведено 6 залікових спортивних заходів серед хлопців та дівчат (легка атлетика, волейбол, міні-футбол).

Пишаємось!