Корецька лікарня має нове обладнання для проведення операцій та обстежень

Дата: 04.01.2024 09:10

Фото без описуУ 2023 році в Корецьку міську лікарню було закуплено необхідне обладнання для проведення операцій – лапароскопічна стійка, обстеження – апарат УЗД та 41 кондиціонер у стаціонарне відділення на суму 3 549, 5 тис грн.

Придбання лапароскопічної стійки дало можливість в нашій міській лікарні виконувати новітні лапароскопічні малоінвазивні хірургічні операції при різних хворобах органів черевної порожнини.

Якщо Ви або Ваші близькі мають проблеми зі здоров’ям (жовчнокам’яна хвороба, кисти яєчників, інші), що потребують лапароскопічної операції, зараз цю проблему можна вирішити в нашій лікарні.

За детальною інформацією зверніться до лікарів - хірургів Корецької лікарні, сімейних лікарів, адміністрації.

Також, для окремих операцій, за викликом, можуть приїхати хірурги Рівненської обласної лікарні, такий візит вже був у 2023 році. В цьому році такий виїзд заплановано на 13 січня 2024 р. Якщо Вам потрібна консультація – звертайтесь! Не відкладайте важливі медичні маніпуляції, щоб зберегти здоров’я та якість життя!