Місцеві податки і збори

Дата: 12.01.2024 08:36

Корецька міська рада повідомляє, що упродовж 2023 року рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Корецької міської територіальної громади не приймались та не змінювались.

Отже, чинними рішеннями міської ради зі встановлення місцевих податків та зборів станом на 01.01.2024 лишаються:

1) № 1202 від 07.07.2021 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Корецької міської територіальної громади», яким встановлено:

• Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;
  • Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 2;
  • Плату за землю, в частині земельного податку, згідно з додатком 3;
  • Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку, згідно з додатком 4;
  • Транспортний податок, згідно з додатком 5;
  • Єдиний податок, згідно з додатком 6.

2) №1203 від 07.07.2021 «Про встановлення туристичного збору на території Корецької міської територіальної громади»

3) № 3112 від 14.07.2022 «Про внесення змін до рішення Корецької міської ради від 07.07.2021 № 1202 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Корецької міської територіальної громади», яким внесено зміни до додатку 3 «Ставки земельного податку».

Сканкопії зазначених вище рішень додаються.

Також ці рішення розміщені на сайті Корецької міської ради у рубриці Місцеві податки і збори

Примітка: зазначені вище рішення з додатками та інформація щодо ставок та податкових пільг зі сплати місцевих податків та/або зборів надавались  ГУ ДПС в Рівненській області та Корецькій ДПІ у Рівненській  області у встановлені терміни.