НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ У ГРОМАДІ

Дата: 08.02.2024 15:27

Участь молоді в житті громади є ключем до успіху, тож важливо посилювати молодіжну політику та допомагати молодим людям якісніше інтегруватись у функціонування громади.

Саме тому, у Корецькій громаді стартує молодіжний проєкт ''Імпульс'' реалізований ГО "Асоціація молодіжних працівників України" за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку ( USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID ''Говерла". Цей проект покликаний надати ресурси та експертизу для зміцнення молодіжної політики у громаді, навчаючи та підтримуючи молодіжних працівників.

Вчора, 08 лютого, у Корці команда проекту на чолі з Оксаною ВІЛЬЧИНСЬКОЮ, головою ГО "Центр ініціатив "Віадук", презентувала проєкт. Також з команди був присутній Володимир ЗИЛЬ, тренер програми ''Молодіжний працівник'', ця програма є ключовою в реалізації проєкту ''ІМПУЛЬС'', також Наталя ЧИГИР, заступниця начальника Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА.

На першій зустрічі вивчали молодіжні потреби та здійснили оцінку запитів у громаді, щоб в подальшому сформувати дієві рекомендації з подолання локальних викликів молодіжної політики.

Проект ''Імпульс'' дає початок ще більш ґрунтовній роботі з місцевою активною молоддю, що допоможе молодим лідерам реалізовувати свої ідеї та ініціативи для розвитку громади.

Тож слідкуйте за оголошеннями та реєструйтеся на усі можливості проєкту "Імпульс"!