Ще 4 іменні подаруночки від Корецької громади, наші захисники, відправлять московитам!

Дата: 15.02.2024 09:05

• 1 дрон - від колективу Корецької санстанції.Фото без опису
  • 1 дрон - від старост Корецької громади.Фото без опису
  • 1 дрон - закупили, спільними силами, працівники:

1)КП «Добробут»;

2)Корецької газової дільниці;

3)Корецького казначейства;

4)КП «Корецьжитловодоканал»;

5)КНП «Корецький центр МПСД»;

6)Корецького пенсійного фонду;

7)Корецької виконавчої служби;

8)Корецької податкової інспекції. Фото без опису

• 1 дрон - від колективу КП «Корецька обласна лікарня відновного лікування».Фото без опису

Всього за час зимньої кампанії волонтерських зборів закуплено 13 дронів-камікадзе. До зборів залучались як організації так і органи ОМС, як підприємства та установи, так і депутати міської ради. Всім велика вдячність за гідну громадянську позицію.

Сьогодні у планах було поставити крапку в акції «Різдвяні дрони», але під час написання цієї статті, до міської ради, завітав один із наших підприємців, який, побачивши на сторінці міськради публікації, вирішив також приєднатись до цієї ініціативи.

Тому зимова кампанія «Різдвяні дрони» продовжується, і якщо ти хочеш стати частинкою цієї історії – приєднуйся, адже, як казали ще наші предки: «Не вижидати нам чудес, щоб сам собою ворог щез, не скинуть ласки небеса – самі творим чудеса»!

Доземний уклін нашим воїнам, які нищать ворога! Щиро дякуємо всім хто допомагає гривнею наблизити перемогу. І дякуємо нашим волонтерам, які завше знають: як і чим допомогти, які завше підставлять плече.