Відбулося засідання постійних депутатських комісій Корецької міської ради

Дата: 20.02.2024 10:35

19.02.2024 відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики, зв’язків з політичними партіями та громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації під головуванням Валентина Свінціцького та секретаря засідання Світлани Виннічук.

На цьому засіданні за участю міського голови Корецької міської ради Людмили Дмитрук та секретаря міської ради Валентини Павлюк, керівників комунальних установ, закладів Корецької міської ради розглянуто 46 питань і клопотань та схвалено проекти 33 рішень міської ради, які розглядатимуться на черговій 50-й сесії 22.02.2024 року.

Про роботу комунальної установи «Корецький інклюзивно-ресурсний центр» Корецької міської ради за 2023 рік інформувала Ніна ДЕЦЬ, директор КУ «Корецький ІРЦ».

Рішенням постійних комісій рекомендовано до затвердження на черговому пленарному засіданні проекти рішень: «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Корецька міська лікарня» за 2023 рік», «Про внесення змін до штатного розпису КНП «Корецька міська лікарня» Корецької міської ради на 2024 рік з 01.03.2024» (інформував Володимир СУХИЙ, в. о. директора КНП «Корецька міська лікарня»); «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Міжлікарняна аптека» за 2023 рік»( інформувала Галина МАЗУРЕЦЬ, директор КП «Міжлікарняна аптека»); «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Корецький центр ПМСД» за 2023 рік», «Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради на 2024 рік»,

«Про затвердження Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, на період до 2030 року та операційного плану її реалізації в Корецькій міській територіальній громаді у 2023-2025 роках» (інформувала Наталія ВОЛКІВСЬКА, директор КНП «Корецький центр ПМСД»); «Про затвердження Програми підтримки Збройних Сил України на 2024 рік», «Про затвердження Програми підвищення стійкості Корецької міської територіальної громади до кризових ситуацій, спричинених припиненням надання чи погіршенням якості важливих для її життєдіяльності послуг або припиненням здійснення життєво важливих функцій на 2024 – 2026 роки» (інформувала Валентина ПАВЛЮК, секретар міської ради); «Про Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Корецькій територіальній громаді на період до 2025 року», «Про затвердження Програми розвитку електрозарядної інфраструктури Корецької міської територівальної громади на 2024-2028 роки», «Про внесення змін до Програми підтримки аграрного сектору Корецької міської територіальної громади на 2023-2025 роки» ( інформував Микола ЛЯШУК, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, економічної політики, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій); «Про затвердження кошторису та погодження штатного розпису комунального закладу «Корецький центр культурних послуг» Корецької міської ради зі змінами» та «Про затвердження плану формування мережі закладів культури, їх оптимізацію та виключення із базової мережі закладів культури Корецької міської територіальної громади» (інформувала Вікторія ГОДЮК, директор КЗ «Корецький центр культурних послуг»).

Також на цьому спільному засіданні постійних депутатських комісій схвалено проекти рішень: «Про внесення змін до бюджету Корецької міської територіальної громади на 2024 рік (інформувала Людмила ВОЯТ, начальник фінансового відділу Корецької міської ради); «Про надання згоди на організацію співробітництва Корецької міської ради Рівненської області та Великописарівської селищної ради Сумської області» (інформувала Людмила ДМИТРУК, міський голова).

Розглянуто звернення регіонального директора ТОВ «АТБ-Маркет» Хмельницького регіону з питання внесення змін до рішення Корецької міської ради від 05.08.2011 № 510 щодо скасування часових обмежень продажу алкоголю.

Схвалено звіти про роботу старости Веснянського старостинського округу Корецької міської територіальної громади за 2023 рік (інформувала Оксана ПОВАР, староста округу); Даничівського старостинського округу Корецької міської територіальної громади за 2023 рік (інформувала Надія ФІЩУК, староста округу) та Користівського старостинського округу Корецької міської територіальної громади за 2023 рік (інформував Олександр ШЕВЧУК, староста округу).