Підсумки реалізації державної грантової програми «єРобота: Своя справа»

Дата: 01.03.2024 13:41

За підсумками реалізації державної грантової програми «єРобота: Своя справа» у 2024 році 10 підприємців громади отримали грантове фінансування від держави на загальну суму 2,1 млн. гривень.

Фінансування 8 особам (1,6 млн. грн.) було затверджено крайньою хвилею 2023 року, проте кошти отримано в 2024 році, 2 фізичні особи отримали фінансування (500 тис. грн.) в рамках другої хвилі 2024 року.

Бізнес-планами переможців грантової програми передбачено створення 14 нових робочих місць.

Підприємці реалізовуватимуть свої бізнес-проекти в сферах роздрібної торгівлі, громадського харчування, виробництва/обробки металевих виробів, надання послуг побутового обслуговування.

Наголошуємо, що гранти проекту «єРобота: Своя справа» безповоротні!

Участь у програмі може взяти громадянин України, який уже має бізнес та хоче його розширити або започатковує власну справу. Отримати можна до 250 000 грн. Натомість потрібно працевлаштувати від однієї до двох осіб залежно від суми гранту.

Нагадуємо, що в рамках проєкту «єРобота» через портал «Дія» доступні п’ять програм («Грант на власну справу», «Грант на сад», «Грант на теплицю», «Грант на переробне підприємство», «Грант для ветеранів та членів їх сімей»).