До УВАГИ суб'єктів господарювання та громади

Дата: 01.03.2024 15:44

26 лютого Президент України підписав Закон України щодо спрощення порядку зміни цільового призначення земельних ділянок для залучення інвестицій з метою швидкої відбудови України (№3563-ІХ), прийнятий Парламентом 6 лютого.

Закон спростив порядок встановлення та зміни цільового призначення земельних ділянок (крім окремо визначених земель на території за межами населених пунктів, стосовно якої відсутня містобудівна документація, для розміщення об’єктів промисловості та енергетики, у період дії воєнного стану в Україні та протягом 5 років із дня його припинення.

Також Законом визначено, що Уряд має створити реєстр територій забруднених/імовірно забруднених вибухонебезпечними предметами для збирання, накопичення, обліку, обробки, зберігання та захисту відомостей про землі, забруднені вибухонебезпечними предметами або непридатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення.

На зображенні може бути: футбол та трава