​​​​​​​Жителі громади можуть отримати матеріальну допомогу за наявне поголів’я корів.

Дата: 06.03.2024 11:10

Фото без описуКорецька міська рада повідомляє, що відповідно до програми підтримки аграрного сектору Корецької міської територіальної громади на 2023 – 2025 роки фізичні особи, які проживають на території громади та утримують в господарстві 3 і більше корів можуть отримати матеріальну допомогу в розмірі 1000 грн. на корову.

Для отримання дотації необхідно подати до Корецької міської ради наступні документи:

- заяву про виплату матеріальної допомоги;

- копії паспорта та довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби – копію відмітки у паспорті);

- копії паспортів великої рогатої худоби та ветеринарних карток до них;

- витяг з Єдиного державного реєстру тварин, виданий в установленому порядку;

- довідку старостату, про кількість корів в господарстві;

- довідку про відкриття рахунку в банку.

За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ містобудування, архітектури, ЖКГ, економічної політики, ЦЗ та НС Корецької міської ради (1 поверх. каб. №6).