ПРО МІЖМУНІЦИПАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Дата: 08.03.2024 15:11

Міжмуніципальне співробітництво сьогодні – це актуальна вимога сучасності та інноваційна форма діяльності, яка дозволяє громадам вирішувати спільні питання, зменшуючи при цьому фінансове навантаження на свої бюджети.

03 січня 2024 року Корецька громада підписала договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів з Соснівською громадою, про що внесено відповідну інформацію у реєстр договорів про співробітництво територіальних громад.

Предметом договору є реалізація спільного проекту «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд», що передбачає створення належних умов для підвищення рівня пожежної безпеки, своєчасного реагування на пожежі та надання допомоги у ліквідації надзвичайних ситуацій.

Висловлюємо вдячність команді Рівненського регіонального офісу HOVERLA / проєкт USAID в Україні, зокрема, Василю Куриласу, фахівцю з надання муніципальних послуг, за надання консультацій та допомогу у підготовці нормативно-правових документів.

Працюємо задля створення безпечного середовища та підвищення якості надання послуг населенню!