ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 08.03.2024 11:54

У лоні кожної нації рано чи пізно народжується геній, який втілює у своїй творчості все найкраще, стає виразником її мрій і прагнень, голосом і самим серцем народу.

9 березня – 210 років від Дня народження Тараса Шевченка. Його твори торкаються кожного серця. Це вогонь українського духу, українська мрія, український світ.

З нагоди 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка для учнів 10-Б і 10-Е класів ЗЗСО «Корецький ліцей» були проведені інтегровані уроки з краєзнавства та української літератури на тему «Тарас Шевченко і Корець».

Діти збагатили свої знання цікавими фактами з біографії Тараса Григоровича, довідались про обставини, завдяки яким він перебував у Корці в жовтні 1846 році, дізналися, яке враження справило наше місто на Великого Кобзаря.