З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ!

Дата: 14.03.2024 11:08

Фото без опису14 березня - День українського добровольця. Саме в цей день у 2014 році понад 500 бійців самооборони Майдану розпочали підготовку на одному з полігонів, щоб взяти участь у боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України. А зараз вже тисячі добровольців виборюють перемогу Україні.

Не чекаючи примусу, призову чи наказу, а за покликом серця ви стали на захист України. Люди зовсім різних професій, вподобань та захоплень. Але об’єднані прагненням до волі й незалежності. Ви стали символом незламності українського народу!

Щира подяка і шана Вам,мужнім захисникам та захисницям, які добровільно готові і йдуть боронити свою країну! Саме завдяки вам, українська армія набуває ще більшої сили! Бажаю усім міцного здоров’я, Божого захисту, витримки та швидкого повернення додому!