Відбулося спільне засідання постійних комісій

Дата: 25.03.2024 18:58

25.03.2024 відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики, зв’язків з політичними партіями та громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації під головуванням Валентина Свінціцького та секретаря засідання Світлани Виннічук.

На цьому засіданні за участю міського голови Корецької міської ради Людмили Дмитрук та секретаря міської ради Валентини Павлюк, керівників комунальних установ, закладів Корецької міської ради розглянуто 63 питань і 19 клопотань та схвалено проекти 46 рішень міської ради, які розглядатимуться на черговій 52-й сесії 28.03.2024 року.

Про результати роботи відділення поліції № 7 Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області щодо забезпечення законності, боротьби зі злочинністю, запобігання та протидії корупції, охорони громадського порядку на території Корецької міської територіальної громади за 2023 рік інформував Вадим МЕЛЬНИК, начальник відділення поліції № 7 Рівненського РУП ГУ НП України в Рівненській області.

У зв’язку зі підвищенням мінімального розміру заробітної плати з 01.04.2024 року рекомендовано затвердити на сесії штатні розписи установ та закладів громади: КЗ «Корецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (інформувала: в.о. директора КЗ «Корецький терцентр» Ольга Гордійчук), КУ «Корецький інклюзивно-ресурсний центр» (інформувала директорка КУ «Корецький інклюзивно-ресурсний центр» Ніна ДЕЦЬ), КЗ «Корецька дитячо-юнацька спортивна школа» (інформувала директорка КЗ «Корецька ДЮСШ» Марія ВИННІЧУК), КЗ «Мистецька школа»(інформував директор КЗ ««Мистецька школа» Валерій Васильчук) КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» (інформувала директор КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Орина ВИТОВЩИК), КЗ «Корецький центр культурних послуг» (інформувала директорка КЗ «Корецький центр культурних послуг» Вікторія ГОДЮК) та всіх 22 закладів загальної середньої освіти Корецької міської територіальної громади (інформував Роман СИЛІН, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради).

Рішенням постійних комісій рекомендовано до затвердження на черговому пленарному засіданні проекти рішень: «Про внесення змін до штатного розпису КНП «Корецька міська лікарня» Корецької міської ради на 2024 рік з 01.04.2024» (інформував Володимир СУХИЙ, в. о. директора КНП «Корецька міська лікарня»); «Про внесення змін до штатного розпису КП «Міжлікарняна аптека» Корецької міської ради на 2024 рік» (інформувала Галина МАЗУРЕЦЬ, директор КП «Міжлікарняна аптека»); «Про затвердження штатного розпису КНП «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради на 2024 зі змінами», «Про затвердження програми «Діти Кореччини» у Корецькій міській територіальній громаді на період до 2026 року» (інформувала Наталія ВОЛКІВСЬКА, директор КНП «Корецький центр ПМСД»).

Про виключення з базової мережі закладів культури Корецької міської територіальної громади бібліотек сіл: Бриків, Жадківка, Залізниця, Новий Корець, клубних закладів сіл Гвіздів, Дерманка, Калинівка, Новий Корець, Козак, Копитів, Сторожів, Топча інформувала директор КЗ «Корецький центр культурних послуг» Вікторія ГОДЮК.

Також рекомендовано внести зміни до відповідних програм:

Програми підтримки Збройних Сил України на 2024 рік;

Програми надання послуг та інших видів допомоги соціально незахищеним верствам населення Корецької міської ради на 2022 – 2024 роки;

Програму благоустрою Корецької міської територіальної громади та розвитку комунального підприємства «Корецьжитловодоканал» Корецької міської ради на 2024 рік;

Комплексної програми енергоефективності Корецької міської територіальної громади на 2021-2025 роки;

Програми «Безпечне місто Корець» на 2024 рік.

Про виконання Програм «Шкільний автобус» на 2021 – 2023 роки та Програми розвитку освіти Корецької територіальної громади на 2021 – 2023 роки у 2023 році інформувала Наталія ПАЛЮХ головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради.

Також на цьому спільному засіданні постійних депутатських комісій схвалено проект рішення «Про внесення змін до бюджету Корецької міської територіальної громади на 2024 рік (інформувала Людмила ВОЯТ, начальник фінансового відділу Корецької міської ради).

Про стан надходження коштів від оренди та приватизації комунального майна Корецької міської територіальної громади за 2022-2023 роки інформувала Катерина АНДРІЙЧУК, головний спеціаліст юридичного відділу міської ради.

Рекомендовано до розгляду та затвердження міською радою на її пленарному засіданні проекти рішень: «Про затвердження звітів про оцінку майна комунальної власності Корецької територіальної громади», Про затвердження об’єктів комунальної власності Корецької міської територіальної громади, що підлягають приватизації (Адміністративна будівля в с. Устя, вул. Шевченка, 47а площею 144,2 кв .м; Приміщення кондитерського цеху в м. Корець, вул. Київська, 179а площею 780,1 кв. м.: Будівля продуктового цеху в м. Корець, вул. Київська, 179б площею 917,2 кв. м.).; «Про передачу закладу загальної середньої освіти «Корецький ліцей» шкільного автобуса, отриманого у вигляді гуманітарної допомоги від донора – Keolis Sverige AB, м. Стокгольм, Королівство Швеція на праві оперативного управління»; схвалено проект рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Корецької міської територіальної громади в особі Корецької міської ради (код ЄДРПОУ: 26452099) шляхом передачі із державної власності від 7 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області пожежного автомобіля марки Урал 43200-02, 1994 року випуску для потреб пожежної команди с. Устя.