Наближаємо Перемогу разом!

Дата: 03.04.2024 11:36

Наближаємо Перемогу разом!

Вкотре безробітними, які залучені до суспільно корисних робіт у Корецькій територіальній громаді, були передані для наших захисників маскувальні сітки. Всього за лютий та березень виготовлено та передано на передові позиції понад 300 квадратних метрів маскувальних сіток. Слід відмітити, що до суспільно корисних робіт долучились і вимушено переміщені особи.

Приємно, коли результати твоєї роботи приносять користь, а особливо, коли допомагає нашим захисникам, кажуть майстрині. Саме так, майстрині, дівчата опанували мистецтво плетіння основ, завдяки спілкуванню з бійцями вивчили особливості під конкретні потреби та враховують їх у роботі.

На сьогодні можна з впевненістю сказати, що спільні зусилля Корецького відділу Рівненського обласного центру зайнятості та Корецької міської ради щодо організації такого виду робіт приносять свій результат - зайнятість для безробітних та користь для суспільства.