Проведено засідання опікунської ради

Дата: 18.04.2024 10:43

17.04.2024 проведено засідання опікунської ради, утвореної при виконавчому комітеті Корецької  міської ради 02.04.2021 року, яка діє  відповідно до свого Положення, керуючись   у роботі Конституцією України, Сімейним кодексом України, Цивільним кодексом України, Цивільним процесуальним кодексом України, Правилами опіки і піклування, затвердженими наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 № 34/166/131/88 та підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування».

За участю 9 членів опікунської ради розглянуто ухвалу Корецького районного суду Рівненської області від 08.02.2024 у справі № 563/231/24 про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі  про визнання жительки с. Даничів  недієздатною особою та призначення їй опікуна в разі визнання її недієздатною. Опікунська рада розглянула всі обставини справи, заслухала пояснення з цього приводу старости Даничівського старостинського округу Надії ФІЩУК і схвалила Подання  органу опіки та піклування -  виконавчого комітету Корецької міської ради про можливість призначення, опікуном над жителькою с. Даничів, 1942 року народження  у разі визнання Корецьким районним судом Рівненської області її недієздатною особою, та подала його на розгляд виконкому для  затвердження та надання Корецькому районному суду для прийняття рішення по суті цієї справи.