Навчання для проєктних менеджерів з громад Рівненщини

Дата: 15.05.2024 12:39

Команда Рівненського РВ АМУ організувала навчання для проєктних менеджерів з громад Рівненщини.

Тренер - експерт з фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій Руслан Краплич провів навчання з розʼяснення базових і водночас важливих питань:

1) Що таке проблема, як її визначити та сформулювати.
2) На яку діяльність донори дають кошти.
3) Що таке проєкт та ґрант?
4) 3 прояви проблем.
5) Дерево проблем.
6) Як сформулювати мету та завдання проєкту.
7) Що таке інновації та як їх описати у плані виконання проєкту.
8) Як описати 3 рівні результатів.
9) На які питання має відповісти бюджет проєкту.

Кожне з питань учасники тренінгу розглядали та закріплювали на практичних правах та успішних кейсах. На практиці - закріпили презентовані поняття та спробували визначити справжню проблему та її причини.

Окрім того, під час тренінгу виступила Леся Тихончук, доктор наук з державного управління, в.о. завідувача кафедри менеджменту та публічного управління НУВГП. Вона презентувала, які нині навчальні програми наявні для представників органів місцевого самоврядування, серед яких і проєктний менеджмент.

По завершенню тренінгу учасники отримали сертифікати про підвищення професійного рівня від Рівненського регіонального центру підвищення кваліфікації.