Гратнове фінансування на створення та розширення бізнесу

Дата: 11.06.2024 08:11

Жителі громади отримують гратнове фінансування на створення та розширення бізнесу.
За підсумками реалізації державної грантової програми «єРобота: Своя справа» протягом 5 місяців 2024 року 18 підприємців громади отримали грантове фінансування від держави на загальну суму 3,7 млн. гривень.
Фінансування 8 особам (1,6 млн. грн.) було затверджено крайньою хвилею 2023 року, проте кошти отримано в 2024 році, 10 фізичних осіб отримали грант в рамках хвиль фінансування програми 2024 року в сумі 2,1 млн. грн.

Бізнес-планами переможців грантової програми передбачено створення 28 нових робочих місць.
Підприємці реалізовуватимуть свої бізнес-проекти в сферах роздрібної торгівлі, громадського харчування, виробництва/обробки металевих виробів, надання послуг побутового обслуговування, будівельних робіт.

Вкотре наголошуємо, що гранти проекту «єРобота: Своя справа» безповоротні, участь у програмі може взяти громадянин України, який уже має бізнес та хоче його розширити або започатковує власну справу. Отримати можна до 250 000 грн. Натомість потрібно працевлаштувати від однієї до двох осіб залежно від суми гранту.