ВІДЗНАЧИЛИ ЮВІЛЕЙ

Дата: 08.05.2018 18:09

06 травня  2018 р.  у день пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця Релігійна громада УПЦ Свято-Георгіївського храму м.Корець відсвяткувала своє престольне свято та 145-річчя від дня побудови храму.

З цієї нагоди у храмі відбулося святкове Богослужіння. З благословення правлячого архієрея, митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія, урочистості очолив вікарій Рівненської єпархії Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський.

Особливо приємно, що єпископ Пимен родом із Кореччини – народився у с.Ганнівка Корецького району.

На святковій Літургії молилися за Церкву та мир в Україні. Пом’янули за здоров’я усіх прихожан, за упокій спочилих настоятелів та прихожан святого храму.

На завершення по традиції відправили молебень з обходженням навколо храму.

Владика Пимен передав благословення та вітання владики Варфоломія, привітав настоятеля протоієрея Андрія Дячека, прихожан та усіх присутніх з ювілеєм і побажав допомоги Божої в подальших трудах на благо своєї місцевої святині.

Настоятель навзаєм подякував усім за спільні молитви.

До пам’ятної дати силами релігійної громади, Корецької міської ради та благодійників було поновлено розписи храму, проведено благоустрій території прилеглого кладовища.  А напередодні свята міською радою було укладено нову білощебеневу доріжку до кладовища.

Релігійна громада Свято-Георгіївського храму та  настоятель щиро вдячні усім, хто долучився до підготовки та організації проведення святкування ювілейної дати і бажають, щоб у  сім’ях всіх людей ніколи не було ніяких негараздів, а завжди панували лише добре здоров’я, мир, злагода та затишок.