ОГОЛОШЕННЯ ПРО СТВОРЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ

Корецька міська рада оголошує про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Корецькій міській раді.

До ініціативної групи будуть включені представники інститутів громадянського суспільства та міської ради.

Представники інститутів громадянського суспільства мають змогу надати кандидатури до складу ініціативної групи  до  08 лютого  2022 року  включно на електронну адресу mkorec850@ukr.net  (з позначкою «Громадська рада») із обов’язковим зазначенням П.І.Б., інституту громадянського суспільства, посади в інституті громадянського суспільства, досвіду організаційної роботи, контактних даних (телефон та електронна адреса).

Телефон для довідок: 096 626 9780, загальний відділ та організаційно-кадрової роботи Корецької  міської ради.

Зазначаємо, що всі офіційні інформаційні повідомлення, рішення щодо роботи ініціативної групи, установчих зборів та роботи Громадської ради при Корецькій міській раді будуть розміщені на офіційному сайті Корецької міської ради в розділі Громадянське суспільство - Громадська рада.