МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Рішенням виконкому Корецької міської ради від 21.04.2021 затверджено положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Корецької міської ради.

Відбулося два засідання ініціативної групи : 05.05.2021 з підготовки установчих зборів та 02.06.2021 для формування складу Молодіжної ради.

02.07.2021 відбулося засідання Установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Корецької міської ради.

08.07.2021 відбулося перше засідання Молодіжної ради, до складу якої увійшло 8 чоловік. Обрано було Анну Бондар головою Молодіжної ради, Володимира Форсюка – заступником,  Марію Виннічук – секретарем.

Протягом 2021 року проведено 4 засідання та 3 онлайн – зустрічі, на яких обговорено ряд питань та проблем, які стосуються молоді Кореччини. У грудні за ініціативи членів Молодіжної ради проведена благодійна акція для дітей з Корецького інклюзивно – ресурсного центру до Всесвітнього дня людей з інвалідністю, подарували дітям пакети з необхідними засобами для особистої гігієни та солодощі.

Наразі  змінився склад молодіжної ради та її керівний склад, зокрема заступником обрано Марію Виннічук, секретарем – Єллу Дець  та Анна Бондар змінила прізвище на Заверуха.