З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата: 11.05.2019 11:02

Дорогі матері!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Матері

Мудрі й невтомні, ніжні й добрі, сильні й ранимі, тендітні й хоробрі – це ви – наші матері.

Ви володієте секретом – усе встигати, справлятися з життєвими негараздами і залишатися щирими і людяними, даруючи оточуючому світу любов і турботу.

Ви даруєте надію на відродження та вселяєте віру в процвітання, творите і оберігаєте життя, сповнюєте його високим змістом.

Ваша всеохоплююча  підтримка, вміння випромінювати щастя, створювати затишок  в родині надихають  на нові звершення та неймовірні здобутки.

Низький уклін Вам і велика вдячність!

Бажаю вам  жіночого щастя, міцного здоров’я, злагоди та миру у ваших родинах. Нехай ваші  турботи будуть приємними, а ваші серця будуть зігріті теплом та любов’ю  рідних та близьких!

З повагою Корецький міський голова Людмила Дмитрук