ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 17.07.2019 16:50

17 липня 2019 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Корецької міської ради.

Вигорій І., головний бухгалтер міської ради, проінформувала  членів виконкому про стан виконання бюджету Корецької міьської ради за І півріччя 2019 року. Проаналізувавши виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року, вона зазначила, що дохідну частину в цілому по загальному та спеціальному фондах виконано на 110 відсотків, а видаткову на 87 відсотків.

Фото без описуСекретар виконкому Остапчук О. ознайомила присутніх із станом розгляду звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету та з підсумками здійснення делегованих повноважень виконкомом за І півріччя 2019 року.

Члени виконкому також затвердили план заходів та Програму до Дня міста Корець.

Фото без описуДиректор КП «Корецьжитловодоканал» Чекальський А. звернувся до членів з проханням затвердження тарифів на водовідведеня та водопостачання.

Фото без описуТакож на засіданні були розглянуті заяви від жителів міста щодо надання матеріальної допомоги, зміни поштової адреси та ін.