ОБРАННЯ МОЛОДОГО МЕРА

Дата: 24.10.2019 17:01

24 жовтня  у Корецькій міській раді члени Дитячої дорадчої ради обрали свого голову – молодого мера.

На посаду претендували  3  кандидатів:

Грязін Іван –  Корецький НВК «Школа-Ліцей»;

Степанюк Владислава –  Корецька ЗШ № 3;

Пашковська Софія – Новокорецька ЗШ.

Фото без описуСеред дітей, які зголосилися, – голови учнівського самоврядування, переможці олімпіад, різноманітних учнівських творчих конкурсів і проектів, учні із активною громадською позицією.
Фото без описуКожен претендент на голову Дитячої дорадчої ради при міському голові представив свою програму, свій план дій для створення у місті сприятливих умов для розвитку дітей та молоді.

За результатами голосування Головою дитячої дорадчої ради обрано Івана Грязіна –  заступника керівника відділу освіти  учнівської  організації «ПЛЕЯДА».

Заступником молодого мера стала Владислава Степанюк, голова Ради учнівської асамблеї ЗШ № 3, а секретарем – Софія Пашковська, голова учнівського самоврядування Новокорецької ЗШ.

Фото без описуФото без опису

Члени Дитячої дорадчої ради отримали завдання на наступне засідання – продумати пропозиції до стратегії роботи дорадчої ради та програми соціально-економічного розвитку м. Корець на 2020 рік.

Корецька міська рада вітає переможців і бажає творчих успіхів та надіється на плідну співпрацю із міською радою!