В КОРЦІ – НОВИЙ СМІТТЄВОЗ!

Дата: 12.12.2019 12:40

Сьогодні приємна подія для нашої громади, для нашого комунального підприємства «Корецьжитловодоканал» - до нас приїхав новий сміттєвоз – такими словами міський голова Людмила Дмитрук проінформувала депутатів перед початком сесії міської ради.

Фото без описуЦе стало можливим завдяки спільній роботі виконавчого комітету міської ради, депутатів та платників податків міста, депутата 8 скликання від 153 виборчого округу Юрія Вознюка. Оплата здійснювалась за рахунок коштів Державного бюджету (Міністерства екології та захисту довкілля України) в сумі – 1 млн 485 тис грн  та бюджету міської ради – 145 тис грн. Тепер необхідно буде провести реєстрацію транспортного засобу в територіальному сервісному центрі МВС (виготовлення технічного паспорту, номерні знаки) і тоді автомобіль зможе повноцінно працювати на вулицях нашого міста.

Давайте разом, спільними зусиллями утримувати наше місто в належному санітарному стані!

Закликаємо корчан до співпраці з комунальним підприємством у питанні своєчасного вивозу побутових відходів, адже це забезпечить  екологічну безпеку  міста,  його благоустрій, покращить стан навколишнього середовища та підвищить індекс задоволеності життям!