ЖИВЕ КОБЗАР У ПАМ’ЯТІ ЛЮДСЬКІЙ!

Дата: 10.03.2020 16:34

10 березня у Корці з ініціативи міського голови біля пам'ятника Т.Г.Шевченку (в районі центральної бібліотеки) відбулась акція «Прийди зі своїм Кобзарем» з власної бібліотеки – вшануй пам’ять Шевченка, читаючи його поезію.

До акції долучилися учні та вчителі міських навчальних закладів, установи та організації м. Корець, члени виконавчого комітету та депутатського корпусу міської ради, Дитячої дорадчої та Жіночої ради при міському голові, Корецький районний сектор філії ДУ "Центр пробації" в Рівненській області, а також небайдужі корчани.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Всі прийшли з «Кобзарем» (більше 50-ти книг) і читали Шевченка. Працівники освіти виконали пісню «По діброві вітер виє...».

Найстаршому читцю виповнилось 78 років, наймолодшому – 11.
Найдавніше видання «Кобзаря» – 1938 року.
На завершення заходу учасники акції зробили спільне фото та отримали  подарунки від Корецької міської ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуЖиве Кобзар у пам’яті людській! Його поезія актуальна і залишається поза часом. Адже він вчить нас простих одвічних істин – любити рідну землю, плекати свою культуру, шанувати матір та дружину, боротися за свою державність.

І кожного разу, звертаючись до творчості Шевченка, ми знаходимо в ній відображення сучасності, того життя, яке маємо зараз, у цю саму мить…