РОБОТА ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ НАПЕРЕДОДНІ СЕСІЇ

Дата: 22.07.2020 17:22

У ході підготовки до чергової 48-ї сесії Корецької міської ради, яка відбудеться 23 липня 2020 року, розпочали свою роботу постійні депутатські комісії, на яких розглядали основні питання: про стан виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Корецької міської ради на 2018-2020 роки; про затвердження звіту про виконання бюджету Корецької міської ради за І півріччя 2020року та про затвердження рішень виконавчого комітету і розпоряджень міського голови за період з 01.04. по 01.07.2020 року, про внесення змін до бюджету Корецької міської ради на 2020 рік та  міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік.

Також було розглянуто звернення організацій та окремих  громадян. Зокрема, комісії рекомендували сесії підтримати місцеві ініціативи «Громадський автобус» та «Стела пам’яті», ініційовані Громадською організацією «КРО «Корець онлайн».