Рівненщина COVID-19: важливе станом на 19 серпня

Дата: 19.08.2020 10:09

За попередню добу на Рівненщині виявлено 125 нових інфікувань COVID-19. Станом на ранок 19 серпня в області додалося ще 56 випадків захворювання на COVID-19.

Таким чином, кількість хворих на коронавірус у Рівненській області перетнула позначку у вісім тисяч. Число інфікованих осіб від першого встановленого випадку – 8009.

«Уже кілька місяців ранок багатьох з нас починається з цифр. Скільки людей захворіло, скільки одужало. Ці цифри можуть бути негативними або позитивними, проте саме від них залежить наше життя. Не забувайте про дотримання карантинних обмежень. Бережіть себе і будьте здорові!», - звернувся голова ОДА Віталій Коваль до жителів Рівненщини.

В регіоні 114 летальних випадків, спричинених COVID-19. За попередню добу померло троє жінок – 58-ми років з м.Дубно, 50-річна костопільчанка та 61-річна мешканка Демидівки.

Подолали хворобу 5783 мешканців області. В лабораторіях області залишається 302 зразки.