Рівненщина COVID-19: важливе станом на 15 жовтня

Дата: 15.10.2020 11:01

На Рівненщині за минулу добу зареєстровано 160 випадків захворювання на коронавірус у мешканців з:

• м. Рівне – 66 хворих;
  • м. Вараш – 16;
  • смт Демидівка – 4;
  • смт Володимирець – 2;
  • Березнівського району – 2 (м. Березне, с. Великі Селища);
  • Гощанського району – 3 (смт Гоща, с. Бабин, с. Дмитріївка);
  • Дубенського району – 17 (м. Дубно – 12, с. Рачин - 2, с. Бортниця, с. Нагоряни, с. Студянка);
  • Корецького району – 3 ( м. Корець, с. Новий Корець, с. Морозівка);
  • Костопільського району – 11 (м. Костопіль - 3, с. Деражне - 5, с. Данчиміст, с. Ставок, с. Головин);
  • Млинівського району – 4 (смт Млинів, с. Острожець – 2, с. Залав’я);
  • Острозького району – 11 (м. Острог - 8, с. Вельбівне - 2, с. Бродівське);
  • Рівненського району – 21 (с. Біла Криниця - 3, с. Великий Олексин - 2, с. Милостів - 2, с. Шубків - 2, с. Котів – 2, с. Шпанів - 2, с. Малий Олексин - 2, с. Олександрія - 2, с. Колоденка, с. Нова Любомирка, с. Шостаків, с. Дядьковичі).

Вік хворих від 5 до 85 років.

На сьогодні 536 людей із діагнозом COVID-19 та з підозрою на коронавірус перебуває у лікарнях Рівненщини, з яких 149 – у важкому стані, 40 - в реанімації. Семеро хворих підключені до ШВЛ-апаратів. Заповненість ліжок хворими з COVID-19 у лікарнях І-ї хвилі – 59,2 %.

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 15 186 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області зареєстровано 193 летальні випадки, спричинені COVID-19. На жаль, померла 34-річна жителька с. Головин Костопільського району.

Одужало 11 830 людей. За останню добу подолали хворобу 17 жителів області.

Протягом доби проведено 576 ПЛР та 121 ІФА дослідження. В роботі залишається 82 зразки.

Щоб медична система України витримала навантаження через велику кількість хворих на COVID-19 вкотре наголошуємо: перемогти епідемію можливо лише спільними зусиллями.