АКЦІЯ «МАМИ-АНГЕЛИ»

Дата: 02.12.2020 15:16

До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями у Корці 02 та 03 грудня проходить акція «Мами-Ангели», ініційована головою Жіночої ради при міському голові Ориною Витовщик, Корецьким інклюзивно-ресурсним центром при підтримці Корецької міської ради.
Мета заходу – привернути увагу громади до матерів, які піклуються про діток з особливими потребами, матерів, які щоденно несуть нелегкий материнський подвиг, і часто кладуть на жертовний вівтар часу свої найкращі роки, а іноді й особисте життя.

Завдяки ініціаторам та підтримці спонсорів протягом двох днів десять мам діток з особливими потребами, які дали згоду взяти участь у заході,  будуть мати змогу безкоштовно побувати у салоні краси (приміщення надає ФОП Оксана Гурська), де висококваліфіковані майстри (перукарі: Ірина Кульпач, Анастасія Ніколайчук, Орися Слюсарчук, Ольга Литвинчук, Галина Шалена, Ганна Ничипорчук та Марія Ляшук (перукарня "Анастасія"); манікюрниці: Галина Скородько, Ірина Сідлецька, Оксана Корнійчук, Галина Кушнір, Оксана Рудюк; візажисти: Юлія Чекальська; Інна Скубік, Анастасія Ніколайчук, Орися Слюсарчук, Софія Степчин) допоможуть їм відчути себе жінкою:  зроблять зачіски, макіяж та манікюр.

Після салону краси – фотосесія від Ірини Дмитрук у Корецькому туристично-інформаційному центрі! На день Святого Миколая, 19 грудня, фотовиставку акції «Мами-Ангели», спонсором якої виступає міський голова Людмили Дмитрук, можна буде переглятути у фойє Корецького районного будинку культури і дозвілля.

Сьогодні акція уже розпочалася у Корецькому інклюзивно-ресурсному центрі. Мам, працівників ІРЦ, гостей привітали директор Корецького інклюзивно-ресурсного центру Ніна Дець, міський голова Людмила Дмитрук, голова Жіночої ради Орина Витовщик, які подякувала всім, хто піклується про особливих дітей, та побажали учасницям заходу гарного святкового настрою та з користю провести час.

Фото без описуФото без описуМатері та діти отримали подарунки від Міжнародного благодійного фонду Марії Козлюк та солодощі – від Корецького інклюзивно-ресурсного центру.

Після цього п’ять мам-учасниць направились до салону краси, пізніше – на фотосесію.

Взавтра, 03 грудня, акція «Мами-Ангели» знову продовжиться.

Робіть добро і своїм прикладом надихайте інших приєднуватися до благодійності та робити більше добра!