Рівненщина COVID-19: важливе станом на 07 грудня

Дата: 07.12.2020 10:33

За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 206 випадків COVID-19, з них у:

• м. Рівне – 121;
  • м. Вараш – 15;
  • Березнівському районі – 11 (м. Березне - 7, с. Зірне, с. Моквин, с. Поліське, с. Прислуч);
  • Гощанському районі – 3 (с. Бугрин - 2, с. Вільгір);
  • Дубровицькому районі – 24 (м. Дубровиця - 6, с. Миляч – 4, с. Лугове – 2, с. Жадень – 2, с. Грицьки – 2, с. Лісове, с. Осова, с. Велюнь, с. Грані, с. Заслуччя, с. Крупове, с. Мочулище, с. Ясинець);
  • Здолбунівському районі – 1 (с. Івачків);
  • Костопільському районі – 12 (м. Костопіль – 9, с. Постійне, с. Звіздівка, с. Ставок);
  • Радивилівському районі – 6 (м. Радивилів - 3, с. Батьків, с. Бугаївка, с. Гаї-Ситенські);
  • Сарненському районі – 13 (смт Клесів - 7, с. Клесів – 5, с. Карпилівка).

Вік хворих від 6до 86 років.

Хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 15-ти лікарнях Рівненщини, де є більше 1 676 ліжок. На сьогодні завантаженість закладів складає 49,2%. У разі необхідності до кінця року ліжковий фонд для пацієнтів з COVID розширять до 2 250 місць.

Наразі 826 людей із діагнозом COVID-19 та з підозрою на коронавірус перебуває у лікарнях Рівненщини, з яких 232 – у важкому стані, 64 - в реанімації. Семеро хворих підключені до ШВЛ-апаратів. За попередню добу госпіталізовано 49 пацієнтів з COVID-19, виписано - 23.

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 33 714 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області зареєстровано 416 летальних випадків, спричинених COVID-19. На жаль, померли 54-річний житель с. Бокійма Млинівського району, 64-річний житель м. Вараш, 74-річна жителька с. Городок Рівненського району.

Одужало 26 534 людини. Подолали хворобу 8 жителів області.

Протягом доби проведено 960 ПЛР-досліджень.