ІГОРЯ КОВАЛЯ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ДОРОГУ...

Дата: 14.09.2023 16:43

Сьогодні в останню дорогу провели нашого Захисника, Героя, жителя міста Корець Коваля Ігоря Васильовича, 1980 року народження.

Навчався в Корецькій ЗШ І-ІІІ ст. №1, опісля – у ВПУ №24 м.Корця.

Як і кожен з нас, мав свою сім’ю, матір, дружину і діток, друзів, захоплення і невідкладні справи, але в нелегкий для Батьківщини час Ігор Васильович став до боротьби за вільну Україну. Військовий загинув 11 вересня 2023 року під час бойових дій у Донецькій області.

Осиротіли діти, овдовіла дружина, мати втратила сина.

Чин відспівування військового відбувся у Свято-Сергіївському храмі м.Корця. Заупокійне Богослужіння звершив духівник І-го Корецького благочиння протоієрей Ярослав ВОЯТ у співслужінні духовенства.

Співчуваємо близьким та розділяємо біль втрати із родиною загиблого. І хоч жодні слова не зможуть полегшити біль втрати найдорожчої людини, пам’ятайте, що Ігор – Герой. І його подвигом будуть надихатися наступні покоління українців, які житимуть у вільній, незалежній країні, за яку Ігор Коваль віддав своє життя.

Ми повинні завжди пам’ятати про нього, згадувати у своїх молитвах.

Вічна пам’ять! Герої не вмирають!