СЬОГОДНІ РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ СЕРГІЯ ЯНЦЯ

Дата: 27.12.2023 09:29

Cьогодні роковини загибелі нашого Захисника та Героя, корчанина Сергія ЯНЦЯ.

Сергій був учасником Революції Гідності, після кривавих подій на Майдані вступив у батальйон імені генерала Кульчицького та у його лавах боровся за незалежність та суверенітет України у зоні АТО.

З початком повномасштабного російського вторгнення продовжив захищати Україну від загарбників. Він загинув 27 грудня під час мінометного обстрілу у районі Бахмута. Через кілька днів мала відбутися ротація… Йому було 46.

Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях...