У Корецькій ТГ працює три поліцейські офіцери громади!

Дата: 15.05.2024 14:48

У Корецькій ТГ працює три поліцейські офіцери громади!

👮Старший лейтенант поліції, ПОГ СВГ ВП Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області, ТАРАСОВИЧ Олег Валерійович обслуговує територію: м. Корець, с. Новий Корець, с. Старий Корець, с. Жадківка.

☎️ 096 53 44 504

Місця, дні та години приймання громадян:

📌 у приміщені поліцейської станції за адресою: м. Корець, пл. Київська, 5; щовівторка та четверга з 8:00 до 10:00;

📌 адмінбудівля Новокорецького старостату за адресою: с. Новий Корець, вул. Незалежності, 10 А; перша та третя середа місяця з 10:00 до 13:00;

📌 адмінбудівля Жадківського старостату за адресою: с. Жадківка, вул. Центральна, 16; перший та третій понеділок місяця з 10:00 до 13:00.

_______________________________________________________________________________

👮Капітан поліції, ПОГ СВГ ВП Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області, ВАСИЛЬЧУК Іван Миколайович обслуговує територію: с. Гвіздів, с. Морозівка, с. Голичівка, с. Весняне, с. Сторожів, с. Франкопіль, с. Устя, с. Дерманка.

☎️ 096 98 115 44

Місця, дні та години приймання громадян:

📌 у приміщені поліцейської станції за адресою: м. Корець, пл. Київська, 5; щопонеділка з 8:00 до 10:00;

📌 адмінбудівля Гвіздівського старостату за адресою: с. Гвіздів, вул. Молодіжна, 7; перший та третій понеділок місяця з 10:00 до 13:00;

📌 адмінбудівля Веснянського старостату за адресою: с. Весняне, вул. Корецька, 75; перша та третя середа місяця з 10:00 до 13:00;

📌 адмінбудівля Устянського старостату за адресою: с. Устя, вул. Шевченка, 47; перший та третій четвер місяця з 10:00 до 13:00.

_______________________________________________________________________________

👮Капітан поліції, ПОГ СВГ ВП Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області, РОМАНЮК Степан Ростиславович обслуговує територію: с. Калинівка, с. Забара, с. Головниця, с. Новини, с. Користь, с. Бриків, с. Богданівка, с. Черниця, с. Крилів, с. Сапожин.

☎️ 096 40 06 052

Місця, дні та години приймання громадян:

📌 у приміщені поліцейської станції за адресою: с. Користь, вул. Київська, 41; щовівторка з 10:00 до 12:00;

📌 адмінбудівля Бриківського старостату за адресою: с. Бриків, вул. Набережна, 1; щочетверга з 10:00 до 12:00.