Вічна пам’ять Герою!

Дата: 03.06.2024 09:39

3 червня 2023 року у бою загинув житель с. Морозівка Корецької громади – Іван Борисюк.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Відважний, відданий син свого народу, протистояв ненависному ворогові до останнього свого подиху.

Вічна пам’ять Герою!

Кожен хто читає ці стрічки, повинен щосекунди пам'ятати, що наш народ занадто високу ціну платить за право бути вільними українцями у своїй Україні. Кожен визволений метр землі – просочений кров’ю наших Українців!